Marlon yenilendi. ( Rota Fisher 6.60 Yenileme )

0 0
Rota Fİsher 6.60
Rota Fisher 6.60 Yenilenmiş Hali

Ailecek her kahrımızı çeken denize açılan balkonumuz olan Marlon ‘u bu sene kapsamlı bir bakıma soktuk. Belirlediğimiz ihityaçlarımıza göre mobilya aksamlarından rengine kadar yeniledik.

150Lt Su tankı dahil olmak üzere iki adet 165W güneş paneli, 140LT 12V buzdolabı, 245Amper Jel Akü koyduk. Motor ve Servis akülerini 95Amper iki yeni akü ile değiştirdik. Gaz teli, Şanzıman teli ve dümen teli ile dümen kutusunu değiştirdik. Motor tamamen bakıma alındı ve boyandı. Kaptan koltuğu çok yer kaplıyordu onu kaldırarak mobilyadan yeni koltuk yaptık altı da kapalı dolap oldu. İç alanda ki dolapta değişiklik yaparak çekmeceli hale getirdik. 150LT galvaniz su tankını ise yatak başının altına yerleştirdik. İki yatak arasına ise kapalı dolap yaparak hem eşya dolabı haline getirdik hem de yatağı birleştirerek daha rahat hale getirdik. Arka havuzluk Krom üzeri brandaydı, polyester tavan ile değiştirdik, brandaları ithal kumaştan yeniden yaptık. Güneş panellerini polyester tavanın üzerine yerleştirdik. Ön iki pencere alüminyum açılır pencere ile değiştirdik. Yan pencereler ise koyu damperli camla değişti. Lumbozlar eskimişti onları da yeniledik.

Artık yazın keyfini sürmenin zamanı geldi.

Yenileme aşamalarına ait çalışmaların resimlerini aşama aşama koyuyorum.

Rota Fisher 6.60

Oğum Çağan tarafından Yazın tadı çıkarılırken.

About Post Author

Erkan ÖZ

Avukat Erkan ÖZ - ÖZ Avukatlık Ofisi 05325139918 - erkanoz07@gmail.com Bahçelievler Mah. Çetin Emeç Cad. 5068 Sok. No:1 Narin Apt. B Blok K:1 D:2 Manavgat / Antalya
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Sizin görüşünüz nedir?